About

Katarzyna Koput

Witaj!
Nazywam się Katarzyna i prowadzę firmę. Tak jak Ty.

Czym się zajmuję? W syntezie – pomaganiem firmom a raczej ludziom takim jak TY.
Powoduję, że ich obecność biznesowa w Internecie nabiera sensu ekonomicznego.
Że ich strony WWW generują kontakty a media społecznościowe, takie jak Facebook, zaczynają zarabiać. Tak, zarabiać.Zacznij od wizerunku

Internet to nie jest niewidzialna maszynka, z której wypadają pieniądze. Nawet sprawne sklepy Internetowe, takie jak Amazon, poświęciły całe lata pracy na budowanie swojego wizerunku. Podkreślam – swojego.

Doskonale znasz logo Amazona, prawda? Ale tego co Amazon sprzedaje nie kojarzysz już tak sprawnie, prawda? Doskonale kojarzysz Jeffa Bezosa. Świetnie kojarzysz ludzi, którzy tworzą doskonałe biznesy. Czemu? Są ich twarzami.

Od tego zaczniemy!

Skuteczny marketing na Facebook

Znakomita większość firm, które nie są związane ściśle z rynkiem Internetowym (czytaj: nie znają mechanizmów) nie mają pojęcia o tym, jak funkcjonuje Facebook. Szefowie czy szefowie marketingu są przekonani, że służy on do wrzucania postów z kiepskim zdjęciem produktu. A potem dziwią się, że to kompletnie nie działa!

Nie mają żadnej wiedzy o tym, że Facebook jest stworzony do sprzedaży i budowania kontaktów biznesowych! Jest to perfekcyjne narzędzie. Ale aby właściwie korzystać z takiego narzędzia należy je dobrze znać!

I tu pojawiam się ja. Po wdrożeniu moich zaleceń i uruchomieniu określonych działań skuteczność Twojego Facebooka zaskoczy Cię tak, że będziesz zastanawiać się w co włożyć ręce! I Twój facebook zacznie Ci generować dochodzy i nakręcać biznes!

Dbaj o sprzęt komputerowy

Sprzęt komputerowy i całe elektroniczne wyposażenie firmy to często pieta ahillesowa biznesu. A przecież właśnie komputery, serwery, huby, switche to serce informatyczne każdego sprawnego przedsiębiorstwa.

Graficy muszą mieć sprawne stacje graficzne. Tłumacze wydajne komputery i serwery do baz danych. Fotograf musi mieć wydajny komputer, moitor i całe otoczenie. Drukarnie wielkoformatowe potrzebują sprawnej sieci informatycznej i potężnych stacji roboczych. Nie wspomiając o firmach czysto technologicznych, które sprzęt komputerowy traktują jak niezbędne narzędzie pracy. Nawet księgowa, kwiaciarka czy projektant wnętrz potrzebuje odpowiedniego sprzętu. Sprzętu i odpowiedniego oprogramowania.

Doradzam, dostarczam, wdrażam, zapewniam ciągłość działania.

To wszystko razem tworzy spójną ofertę biznesową, którą Ci właśnie prezentuję.