Rozwiązania chmurowe

Komunikacja – postaw na bezpieczeństwo

Współczesny Internet to zupełnie inny świat niż kilkanaście czy kilka lat temu.

Nowe możliwości niosą ze sobą nowe zagrożenia. Szybkie łącza, błyskawiczny przesył danych to przecież pokusa by komunikować się w sposób błyskawiczny. W kilka minut można przesłać dokumeny, zdjęcia z nawet filmy.

Wszystko jest w porządku, jeżeli materiały, które wysyłasz to nic, co może zagrozić Tobie czy Twojemu biznesowi. Zagrozić, pytasz?

Owe zagrożenia to nowy rodzaj przestępczości. Profesjonalny złodziej danych nie nosi już pęku kluczy i maski. Siedzi przed komputerem i wyposażony w najnowsze narzędzia obserwuje, śledzi i w odowiednim momencie atakuje.

Atak to kradzież danych. I nie chodzi tu o włamania do komputerów. Najlepsi specjaliści przechwytują materiały, które ich interesują w locie. Choć ingerencja w Twój komputer też nie jest problemem. Zapewne codziennie czytasz o skandalach – gdzieś wyciekły dane użytowników, ktoś został okradziony z danych, czyjś pomysł został splagiatowany. Nie wspominając już o walce wywiadów… Bo ta trwa w najlepsze…Im o wywiadzie ciszej tym znaczy, że jest bardziej aktywny.

Pół biedym jeżeli nie masz do czynienia z danymi „wrażliwymi”… Ale jeżeli masz? Dziś pakiet antywirusowy czy firewall to tylko kolejne wyzwanie a razej rozrywka dla fachowca.

Skuteczne jest nowe rozwiązanie, które wykorzystuje całkowicie nowatorską metodę szyfrowania danych. Ale nie jest to zwykłe szyfrowanie. Klucz znają tylko dwie strony komunikacji. I nie ma możliwości, aby ktoś sobie go „dorobił”. każdy, kto przechwyci Twoje dane wejdzie w posiadanie bezwartościowych materiałów, których nie odczyta. Brzmi ciekawie?

Zapraszam do mnie po więcej szczegółów.

Katarzyna

P.S. Jestem autoryzowanym dystrybutorem tego rozwiązania.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s